‘GENÇLERBİRLİĞİ ANKARA'NIN DEĞERİDİR’
22 Mayıs 2018 Cumartesi 21:33

Gençlerbirliği Kulübü Basın Sözcüsü Hakan Kaynar ve Spor Yorumcusu Baki Bozkuş, Radyo Trafik Ankara’da ‘Taraftar’ programına konuk oldu.

 

Radyo Trafik Ankara / Özel Spor Yorumcusu Baki Bozkuş, programda Gençlerbirliği’nin performansını değerlendirdi. Bozkuş, sezonun başında iyi bir ivme yakalanmasına rağmen teknik direktör değişikliğinin hata olduğunu söyledi.

Bozkuş, ayrıca Gençlerbirliği’nin transfer politikasını doğru olduğunu ve kulübün yaptığı transferlerin Türk Futboluna büyük katkı sağladığını belirtti.

Gençlerbirliği Kulübü Basın Sözcüsü Hakan Kaynar, ise ‘Taraftar’ programında Gençlerbirliği’nin 2016 – 2017 sezonunu değerlendirdi ve kulübün gelecek planlarından söz etti.

 

Kaynar, canlı yayında yaptığı açıklamalarda şunları kaydetti;

 

CAVCAV’IN HAYATI FUTBOLDU!

İlhan Cavcav, tam bir futbol aşığıydı ve Türk sporu büyük bir değerini kaybetti. Tüm spor kamuoyunun başı sağ olsun. Cavcav, bize sadece borcu olmayan bir kulüp bırakmadı Cavcav, bize bir kültür bıraktı. Kimse sanmasın ki İlhan Cavcav olmayınca bu kulüp borç batağına batacak. İlhan Cavcav gibi şimdi de Başkanımız Murat Cavcav, kulübün değerlerine çok önem veriyor.

 

E-BİLETE KARŞI DEĞİLİM AMA…

Bir sporsever olarak e-bilete karşı değilim ancak şuan uygulanan sistem oldukça zor. E-bilet uygulaması ile sadece bizim değil birçok kulübün stadyumundaki taraftar sayısı azaldı. Şuan ki sistemde bir kart alınıyor ve o kart sahibi sadece taraftarı olduğu kulübün maçlarına gidebiliyor. Öncelikle bu yanlıştan dönülmeli ve alınan kart ile her kulübün müsabakasına gidilebilmeli. Ayrıca anlaşılır ve hızlı uygulamalar ile sistem her yaş gurubuna hitap etmeli.

 

BİZ DE ANKARALI’NIN TAKIMIYIZ

Gençlerbirliği, Ankara için önemli spor kulüplerinden bir tanesidir. Bu nedenle tüm esnafımıza sesleniyorum artık araçlarında Gençlerbirliği logosu da görmek istiyoruz ve bu yönde çalışmalarımızda başladı.

 

BİR KULÜP MAGAZİN MALZEMESİ YAPILMAMALI

Sezonun başında İbrahim Üzülmez ile yola başladık ancak daha sonra yolumuza Ümit Özat hocamızla devam etme kararı aldık. Şuan ligde 8. Sıradayız ve Ümit Özat hocamızla tekrar anlaşmaya vardık 2 yıl daha takımın başında kalacak. İbrahim Üzülmez ile yollarımızın ayrılmasının ardından herkes bir açıklama bekledi ama biz bu işlerin magazin boyutu ile ilgilenmiyoruz zaten bir kulübünde iç dünyasını anlatması doğru değil bu durum kulübe zarar verir.”

@radyotrafik06