"FATİH TERİM, LUCESCU’DAN BAŞARILIYDI”
19 Ekim 2018 Pazartesi 10:11

Teknik Direktör Celal Kıbrızlı ve Spor Yorumcusu Baki Bozkuş, Radyo Trafik Ankara’da Cem Şahin’in sunduğu ‘Taraftar’ programına konuk oldu.

 

 

Radyo Trafik Ankara / Özel Teknik Direktör Celal Kıbrızlı ve Spor Yorumcusu Baki Bozkuş, Radyo Trafik Ankara’nın canlı yayınında futboldaki son gelişmeleri ve Milli Takımı değerlendirdi.

Teknik Direktör Celal Kıbrızlı, Milli Takım başta olmak üzere kulüplerde yerli teknik adamın çalışması taraftarı olduğunu belirtti. Kıbrızlı, Fatih Terim’e haksızlık yapıldığını belirterek; ‘Fatih Terim’e haksızlık yapıldı. Terim’in son üç maçlık performansına baktığımız da şuan ki durumdan daha mı kötüydü? Aksine daha iyiydi ancak bir operasyon ile Terim, görevden alındı.

Şimdi ise Lucescu dönemi başladı. Lucescu’yu Ukrayna maçının öneminden dolayı tercih etmiş olabilirler ancak maç sonu hüsran ile sonuçlandı. İkinci maçta istenilen sonuç alınsa da İrlanda maçı için umutlu değilim.’ dedi.

Spor Yorumcusu Baki Bozkuş, canlı yayında süperliği değerlendirdi. Bozkuş, ‘Süperlig maçları taraftarı mutlu ediyor. Zevkli maçlar oynanıyor. Ligin zirvesi kadar alt sıralarında da önemli maçlar oynanmakta. Beşiktaş ile Trabzonspor maçı beraberlikle sonuçlansa da taraftarı memnun eden bir futbol ortaya kondu.’ dedi.

@radyotrafik06