YİĞİNER’DEN ANKARAGÜCÜ’NE HACİZ KOYANLARA ÇAĞRI
14 Aralık 2018 Cuma 13:59

 

Radyo Trafik  Ankara’da her Cuma günü yayınlanan Cem Şahin ve Haluk Nogay’ın sunduğu ‘’TARAFTAR’’ programı, bu hafta Ankaragücü Başkanı Mehmet YİĞİNER’i ağırladı.

İşte Ankaragücü Başkanı’nın canlı yayında yaptığı ses getirecek açıklamaların satır başları .

 

ANKARAGÜCÜ’NÜN HEDEFLERİ

Hedefimiz bu ligde ilk 6 aya girmekti. İyi başlayamadık. Taraftarımız tedirgin oldu. Sonra Allah nasip etti , şu anda hedefimiz şampiyonluk.

ÇOK ZOR ŞARTLAR ALTINDAYDIK

Formamız yoktu. Elektrik yoktu, Suyumuz yoktu , rakip takımdan su alıp futbolcularımızın su ihtiyacının gideriyorduk.Ankaragücü bu hale gelmişti. Biz klübü aldığımızda bize herkes bu takım kurtulmaz dediler. Elimize geçen her para hacize gidiyor, hala kazanamıyoruz, 5 yıldır toparlayamıyoruz.3 bin lira alan maaşlı arkadaşa bile  2 milyon TL’nin üzerinde para ödedik. Şu anda bu arkadaş Osmanlıspor’da çalışıyor.

CAMİAMIZIN DESTEĞİ BÜYÜK

Taraftarımızın desteği olmasaydı burada olamazdık. Ben yaptım diyemeyiz, Biz yaptık demek durumundayız.

STAD MESELESİ

Eryaman stadyumu bitmeden, 19 mayıs stadı yıkılamaz . Biz 3 takım Yenikent’de oynayamayız. Fikstürler çakışıyor .Dün Akşam Ankara Büyükşehir belediye Başkanı ile görüştüm , stad meselesini anlattım .Destek  bekliyoruz. Cebeci stadyumu alan olarak iyi ,  ama bize hizmet edemez , orada maç oynanamaz  raporu var . Ankara’ya 50-55 bin kişilik bir stad farzdır.

 

HASILATI BAĞIŞLAYACAĞIZ

8 yaşındaki Ecrin’in ameliyatı için Ümraniye maçının hasılatını , hastane masraflarına bırakacağız. Taraftarımızın kızıdır , bu bizim görevimiz. Çocuk bizim çocuğumuz .

BAKAN’A DOSYA SUNDUM

Yönetimsel hatalar ve hileler  yüzünden  çok zor durumda kaldık . Ankaragücü’nün dokusuna dokunmadan devam ettik. Bizim klüblerimizin gelirlerimizin yaşamsal faaliyetlerine devam edebilmesi için klüblerin sadece yüzde 50’sine haciz gelsin daha fazlası olmasın ..Olmasın ki yaşayabilelim

BİZ SPORCU NASIL YETİŞİR BİLİYORUZ

Biz gelirler işini çözersek , futbolcu nasıl yetişir biliriz , anlatırız da . Herkes koltuğun hakkını vermeli. İşgal etmemeli..

OSMANLISPOR 27 KİŞİYLE MAÇ OYNUYOR AMA TARAFTAR DERNEĞİ VAR

Osmanlıspor , Ankara takımı ama 27 kişiyle maç oynuyor , Taraftarı olamayan klübün  Gençlik Parkı’nın orada kocaman Osmanlıspor taraftarlar derneği  adında   bir yeri var , Ya bu adamların taraftarı var mı da taraftarlar derneği olsun. Bizden önceki işler bunlar.

MUSTAFA TUNA MAÇIMIZA GELECEK

Yarınki maça Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımızı davet ettik , geleceğini söyledi , ondan da destek bekliyoruz. Sorunlarımızdan haberdar , Bize destek olacağına inanıyoruz.

HACİZ KOYANLARA ÇAĞRI

Bu arkadaşlarımız , bizden önceki dönemlerde yöneticilik yapmış, Belediye müteahhitliği yapmış arkadaşlarımız,  hacizlerini kaldırsınlar , biz bu paraları ödemeyelim demiyoruz, biz bu paraları öderiz ama şu an biz yaşamsal faaliyetlerimizi yerine getirelim , futbolcularımızın paralarını ödeyelim, FİFA taksitlerimizi düzenli ödeyelim , süper lige çıktığımızda gelirimiz zaten artacak , o zaman daha rahat ödeyebiliriz. Bunu yapmaları lazım , biz bunu bekliyoruz. İsim isim deşifre etmek istemiyoruz, Ama onlarda bu paraları Ankara’dan kazandılar, bu paraları, biraz ötelesinler, vermeyeceğiz demiyoruz, bu klüp amatöre düşseydi zaten 1 lira para alamayacaktınız, gelin bu kadar beklediniz, bir 6 ay daha bekleyin sabredin, 8 sene beklemişsin  zaten.

BİZ ÇOK YALNIZ BIRAKILDIK

Hocamız dahil , futbolcularımız parasız çalıştılar, çok zor şartlarda çalıştılar hala da öyle ..

EN BÜYÜK DESTEK CUMHURBAŞKANIMIZDAN GELDİ

Gençlik ve spor bakanlığımıza talimat verdi, spor toto teşkilatından destek geldi, Milli Savunma bakanımızı da devreye soktu, Geçen sene ödenmeyen paramızda kasamıza girdi, 1.5 milyon TL reklam geliri gelecek dedi Nurettin Canikli bey, onu bekliyoruz. En büyük desteği Cumhurbaşkanından gördük , o olmazsa  zaten bitmiştik.

ANKARA MARKA FESTİVALİNDE BEŞİKTAŞ’A ÖDÜL VERİLDİ

Marka festivalinde Beşiktaş’a ödül verildi. Taraftarımız protesto etti, yerinde bir tepkiydi , burası dağ başı değil .

ANKARAGÜCÜ’NÜN ANKARA EKONOMİSİNE FAYDASI VAR

Ankaragücü maç oynadığı yerleri canlandırır , bu takım büyürse ekonomiye faydamız daha büyük olur. Ankara halkı , Ankaralı esnaf hep beraber bu takımı büyütelim.

RADYO TRAFİK ANKARA

@radyotrafik06