''AZİZ YILDIRIM SÖZÜNÜ TUTMALI''
22 Şubat 2019 Cuma 21:14

Radyo Trafik Ankara'da Mustafa Dönmezer'in sunduğu 'Taraftar’ın bu haftaki konuğu Spor yorumcusu Haluk Nogay oldu. Programda, Spor Toto Süper Lig’de alınan sonuçlar ve transferler değerlendirildi.

Beşiktaş'ın durumunu değerlendirlen Haluk Nogay, Şenol Güneş'in performansı düşük olmasına rağmen Oğuzhan'ı oynatmakta ısrar etmesine tepki gösterdi. Nogay, ''Şenol Hoca'yı ilk kez Bursaspor maçında bu kadar tutuk gördüm. Mustafa Pektemek varken bu takımın golcü aramasına gerek yok. Pektemek bu işi halledebilir'' dedi.

''ŞAMPİYONLUK YARIŞI GALATASARAY – BAŞAKŞEHİR ARASINDA OLUR''

Beşiktaş'ın şampiyonluk için hala küçük bir şansı olduğunu ifade eden Haluk Nogay, ''Asıl çekişmenin ise Başakşehir ile Galatasaray arasında gerçekleşeceğini düşünüyorum'' dedi.

''AYKUT HOCA YEDEKLERİ DENEDİ''

Fenerbahçe'nin Giresunspor karşısında rahat bir galibiyet aldığını belirten Nogay, ''Aykut Hoca, yedeklerini bu maçta denedi. Yine de rahat bir galibiyet alındı.'' değerlendirmesini yaptı.

''YETİŞTİRME TARAFTAR TARTIŞMASI''

Mahmut Uslu'nun Fenerbahçe taraftarı gibi konuşmadığını belirten Nogay, ''Yetiştirme taraftar demek, babası ya da başka bir yakını tarafından yetiştirilen taraftar demektir. Bunun altında başka bir anlam aramaya gerek yok. Mahmut Uslu açıklamalarıyla nereye varmak istiyor anlamadım'' dedi.

''AZİZ YILDIRIM SÖZÜNÜ TUTMALI''

Aziz Yıldırım'ın daha önce 'Yargıtay sürecinden sonra yönetimi Ali Koç'a bırakacağım' dediğini belirten Haluk Nogay, ''Aziz Yıldırım'ın sözünü tutması lazım. Kongre üyelerinin tavrı çok önemli. Fenerbahçe ya bulunduğu durumdan kurtulacak ya da daha da dibe gidecek. 5 yıldır doğru düzgün transfer yapamayan bir Fenerbahçe var'' dedi.

@radyotrafik06