DERBİLERDE FAVORİ OLMAZ
21 Şubat 2019 Cuma 10:31

 

Beşiktaş hepimizi üzdü, Ancak karşısındaki takım Dünya'nın en güçlü ekiplerinden biriydi. Vida'nın kırmızı kart görmesiyle beraber maç kırıldı. Buraya kadar namağlup gelmeleri çok büyük bir başarı ve beraberinde rekorlar da kırdılar. Beşiktaş'ı tebrik ediyoruz ve ülkemizi çok iyi bir şekilde temsil ettiler bu nedenle de teşekkür ediyoruz.

 

HAKEM HATALARI YİNE HAFTANIN EN ÖNEMLİ GÜNDEMİ

Beşiktaş, Bursaspor karşılaşmasında hakem hataları yine can yaktı. Caner'in ve Taliska'nın pozisyonlarında çalınmayan düdükler hem Beşiktaş'ın hem ligin kaderini belirleyecek cinstendi.

Avrupa'da İngiltere, Fransa gibi liglerde maç sonrasında bile maç içinde yapılan hareketlerden dolayı ceza alınabiliyor. Bizde ise yapanın yaptığı yanına kalıyor.

Federasyon ve Merkez Hakem Kurulu böylesine önemli bir maça, nasıl böyle bir hakem verdiler, anlamak mümkün değil.

Şenol Güneş son zamanlarda son derece sinirli, gerçekten son derece agresif ve negatif. Bu da takımı ve oyuncuları da olumsuz etkiliyor.

 

DERBİLERDE FAVORİ OLMAZ

İstatistiklerde Fenerbahçe favori, Ancak saha avantajı Beşiktaşın. Şenol Hoca son dönemde çıkardığı kadrolarla bizi şaşırtıyor ve kötü sonuçlar alıyor. Fenerbahçe eline geçen fırsatları değerlendirdi ve ligin zirve yarışına girdi.

Beşiktaş'ta Cenk Tosun'un gitmesinin ardından ciddi bir gol atma sıkıntısı yaşanıyor, Cenk'in yeri doldurulamadı. Ve maalesef Beşiktaş Cenk'i satarak para kazandı belki ama Şampiyonluğu kaybedebilir.

 

GALASARAY'IN ARTIK PUAN KAYDINA TAHAMMÜLÜ YOK

Galatasaray'ın mecburen kazanması gereken bir karşılaşma, Ancak Bursaspor'da 8 haftadır galibiyete hasret. Bu maçın favorisi elbette Galatarasay.

Gomis'in bayılmasından ziyade olayın ardından oyunda kalması beni çok etkiledi. Neden oyuncuyu çıkarmıyorsunuz? 90 Dakika oyunda kalması çok yanlıştı.

ANKARAGÜCÜ'NE DESTEK OLUNMALI

 

Ankaralılar kesinlikle Ankaragücüne destek olmalı. Rize maçı kaybedildi ama kazanılabilirdi de. Şansız bir karşılaşmaydı. Ankara'nın markasına sahip çıkılmalı.

 

 

 

 

@radyotrafik06