DİREKLER DEVRİLDİ!
23 Kasım 2019 Perşembe 01:41

Ankara’da aşırı hız kaza getirdi. Refüjdeki beton bariyere, ardından direğe çarpan otomobil kullanılamaz hale geldi.

 

 

Ankara'nın, Keçiören ilçesinde gece yarısı Kazım Karabekir Caddesi üzerinden Keçiören istikametinde seyir halinde olan Ali B. (39) idaresindeki otomobil,  önce polis ekiplerinin dikkatini çekti. Ekipler aşırı hız yaparak kontrolsüz şekilde ilerleyen otomobili durdurmak için harekete geçti. Ancak kısa süre sonra aracın refüjü aşıp, baz istasyonu direğine çarptığı görüldü.

MOTOR 5 METRE İLERİ FIRLADI!

Feci kaza nedeniyle demir yığınına dönen otomobilin sürücüsü Ali B.'nin, kabin içinde sıkıştığı anlaşıldı. İhbar üzerine kaza yerine 112 Acil Servis ve itfaiye sevk edildi. Ancak Ali B. kaza yerinde hayatını kaybetti. Ağır hasar alan aracın motoru yaklaşık 5 metre ileriye fırladı.

DİREK İTFAİYE ARACININ ÜZERİNE DEVRİLDİ!

Fatih Caddesi’ni çift taraflı olarak trafiğe kapatan ekipler, cenazenin çıkarılması için çalışma yaptı. Kaza nedeniyle eğilen baz istasyonu direği, ekiplerin uğraşları sırasında bir anda devrildi. İtfaiye erleri demir yığınının altında kalmaktan son anda kurtulurken, direğin üzerine düştüğü itfaiye aracında hasar oluştu.

Kaza nedeniyle Fatih Caddesi yaklaşık 2 saat boyunca araç trafiğine kapalı kaldı. Yol üzerinde işaretleme yapan polis ekipleri, trafiğin yan varyantlardan kontrollü olarak devam etmesini sağladı. Polis ekiplerinin kaza hakkında incelemesi sürüyor.

 

Kaynak : Cnn Türk

@radyotrafik06